Ambassadörer THSS

Då THSS är en supporterklubb med medlemmar över hela landet försöker vi att ha lokala ambassadörer. För att hjälpa till att skapa kontakt och stötta gemenskapen lokalt i det gemensamma intresset för Tottenham. Det kan vara med olika saker som att få hjälp med frågor av olika slag, få tag i prylar, få information om matchsamlingar och events m.m. I dagsläget har vi ambassadörer enligt listan nedan. Där ort, namn och mailadress framgår. Vi försöker hela tiden utveckla så om du är intresserad att hjälpa till så hör gärna av dig till någon i styrelsen.

COYS,

Gunnar Peterson

 

Skellefteå Anders Wallgren fotbollskinge@outlook.com
Umeå Erik Sander erik.innertavle@icloud.com
Örnsköldsvik Jesper Wikner jeppewikner@hotmail.com
Östersund Nils-Erik Rimmö nicki99@me.com
Gävle Lars Mosell lars.mosell@midroc.se
Mora Fredrik Smids Zoogin80@gmail.com
Falun Per-Anders Carlsson Perandersc@hotmail.com
Avesta/S Dalarna Patric Lundwall patric.lundwall@outokumpu.com
Uppsala Sebastian Aveholt Sebastian.aveholt@yahoo.se
Enköping Peter J Borg peterjborg57@gmail.com
Norrtälje/Roslagen Niklas Markusson niklas@genchel.se
Karlstad Christian Herrlin christian.herrlin@outlook.com
Örebro Stefan Bengtsson stefan.bengtsson2@gmail.com
Stockholm Fredrik Stockborg fresto79@gmail.com
  Per Ekman per.ekman@gmail.com
Eskilstuna Stefan Johansson stefan.coys.johansson@gmail.com
Katrineholm Jacob Heinonen jacke.h@hotmail.com
Finspång Håkan Pergelius hakan.pergelius@bredband.net
Motala Magnus Tillgren magnus@alexmarkiser.se
Linköping Toivo Adolfsson toivo.adolfsson@sj.se
Jönköping William Cederberg Williamcederberg.kontakt@gmail.com
Vänersborg/Trollhättan Lars-Åke Gustafsson gustaf.lasse@gmail.com
Uddevalla Mattias Hagelberg mattias.hagelberg@outlook.com
Göteborg Anders Åberg andersaberg@live.se
  Lars Lundström lars.lundstrom@gp.se
  Marcus Svensson 

Mikael Janzon

marcus@glennsportsbar.se  

janzon.mikael@gmail.com

Kungsbacka Niclas Frankfeldt frankfeldt@outlook.com
Varberg Christian Andersen andersen.ca84@gmail.com
Växjo/Alvesta Christer Ekholm cekholm@hotmail.se
Halmstad Philip Svensson fillart@hotmail.com
  Christer Johansson christer.johansson@halmstad.se
Ronneby Jim Rådström jim_radstrom@hotmail.com
Helsingborg Jens Högberg Jens70966@msn.com
Kristianstad Raimond Karlsson raimond.karlsson@telia.com
Malmö Mats Axgart mataxg54@gmail.com
  Stefan Bäckman stillemff@gmail.com
Trelleborg Michael Andersson yatouche@yahoo.se