Ambassadörer THSS

Då THSS är en supporterklubb med medlemmar över hela landet försöker vi att ha lokala ambassadörer. För att hjälpa till att skapa kontakt och stötta gemenskapen lokalt i det gemensamma intresset för Tottenham. Det kan vara med olika saker som att få hjälp med frågor av olika slag, få tag i prylar, få information om matchsamlingar och events m.m. I dagsläget har vi ambassadörer enligt listan nedan. Där ort, namn och mailadress framgår. Vi försöker hela tiden utveckla så om du är intresserad att hjälpa till så hör gärna av dig till någon i styrelsen.

COYS,

Gunnar Peterson

BodenFredrik Lisbergerfrelis71@gmail.com
SkellefteåAnders Wallgrenfotbollskinge@outlook.com
UmeåErik Sandererik.innertavle@icloud.com
ÖrnsköldsvikJesper Wiknerjeppewikner@hotmail.com
ÖstersundNils-Erik Rimmönicki99@me.com
GävleLars Moselllarsmosell@hotmail.com
MoraFredrik SmidsZoogin80@gmail.com
FalunPer-Anders CarlssonPerandersc@hotmail.com
Avesta/S DalarnaPatric Lundwallpatric.lundwall@outokumpu.com
UppsalaSebastian AveholtSebastian.aveholt@yahoo.se
EnköpingPeter J Borgpeterjborg57@gmail.com
Norrtälje/RoslagenNiklas Markussonniklas@genchel.se
KarlstadChristian Herrlinchristian.herrlin@outlook.com
ÖrebroStefan Bengtssonstefan.bengtsson2@gmail.com
StockholmFredrik Stockborgfresto79@gmail.com
 Per Ekmanper.ekman@gmail.com
EskilstunaStefan Johanssonstefan.coys.johansson@gmail.com
KatrineholmJacob Heinonenjacke.h@hotmail.com
FinspångHåkan Pergeliushakan.pergelius@bredband.net
MotalaMagnus Tillgrenmagnus@alexmarkiser.se
LinköpingToivo Adolfssontoivo.adolfsson@sj.se
JönköpingWilliam CederbergWilliamcederberg.kontakt@gmail.com
Vänersborg/TrollhättanLars-Åke Gustafssongustaf.lasse@gmail.com
Uddevalla Mattias Hagelbergmattias.hagelberg@outlook.com
GöteborgAnders Åbergandersaberg@live.se
 Lars Lundströmlars.lundstrom@gp.se
 Marcus Svensson 

 

Mikael Janzon

marcus@glennsportsbar.se  

 

janzon.mikael@gmail.com

KungsbackaNiclas Frankfeldtfrankfeldt@outlook.com
VarbergChristian Andersenandersen.ca84@gmail.com
Växjo/AlvestaChrister Ekholmcekholm@hotmail.se
HalmstadPhilip Svenssonfillart@hotmail.com
 Christer Johanssonchrister.johansson@halmstad.se
RonnebyJim Rådströmjim_radstrom@hotmail.com
HelsingborgJens HögbergJens70966@msn.com
KristianstadRaimond Karlssonraimond.karlsson@telia.com
MalmöMats Axgartmataxg54@gmail.com
 Stefan Bäckmanstillemff@gmail.com
TrelleborgMichael Anderssonyatouche@yahoo.se